Winogrady next!

Sobotnie spotkanie ligowe jakie zobaczyli kibice w Komornikach przyniosło wiele emocji. Początkowo grę prowadzili goście i to oni w 10 minucie objęli prowadzenie. Odpowiedz niemal natychmiastowa bo ładnym lobem nad bramkarzem w 13 min. popisał się Adam Baranowski i było 1:1. Nie minęła minuta ponownie prowadzenie objęli goście i w 15’było 1:2. Około 20 minuty groźnej kontuzji nabawił się Becker Bartosz który musiał opuścić plac gry. 10 minut po nim kolejny uraz i boisko opuszcza Witek Marcinkowski. Tuż przed przerwą w 43′ wyrównanie. Błąd obrońców TPS-u przy stałym fragmencie gry wykorzystał Łukasz Soboczyński i do przerwy wynik brzmiał 2 do 2. Druga połowa przyniosła zaraz na początku w 49′ bramkę dla gości a 3 minuty później ponownie wyrównanie na 3:3 i druga w tym meczu Adama Baranowskiego. W 70 minucie kolejny raz prowadzenie obejmują przyjezdni. Końcówka meczu to już znaczna przewaga EWPY. Ostatniego gola tego meczu zdobył Maciej Waskowski w 90 min. Mimo doliczonego czasu gry w ciągu trzech ostatnich minut gospodarze jeszcze trzykrotnie mogli pokonać golkipera Winograd jednak zabrakło szczęścia. Ostatecznie wynik 4:4 sprawiedliwy.

EWPA Wielkopolska – OTPS Winogrady Poznań 4:4 (2:2)
Bramki: Baranowski Adam 2 (13′, 52′), Soboczyński Łukasz 43′, Waskowski Maciej 90′
EWPA: Kiciński, Becker (25’Waskowski Marcin), Soboczyński, Wojciechowski, Marcinkowski (35’Brych), Degórski, Małecki, Kołodziej, Łysek, Baranowski, Waskowski Maciej
Kartki: Małecki żółta

Kolejne ligowe punkty do zdobycia w Witkowie. Zagramy tam za tydzień z Vitkovią.