Udana środa Młodzików w meczu z Avią Kamionki

W środę wieczorem zawodnicy z rocznika 2012 rozgrywali kolejny mecz ligowy w ramach I ligi okręgowej. Ich przeciwnikiem był zespół Avii Kamionki. Oba zespoły bardzo dobrze się znają i wiedzą o sobie praktycznie wszystko.
Mecz był bardzo wyrównany ale to goście po naszym będzie w komunikacji wychodzą na prowadzenie. Udało się odrobić straty za sprawą pięknego rajdu Oliwiera „Wiewióra” Piotrowskiego który perfekcyjnie przyjął piłkę kierunkowo i ruszył na bramkę wykładając piłkę Leonowi Styperkowi który finalizuje całą akcję.
Niestety… w ostatniej akcji w przypadkowej interwencji strzelamy bramkę samobójczą i mamy 1:2 dla Avii. Po przerwie pomimo chęci i zaangażowania goście mieli więcej sytuacji do zdobycia bramki, ale że piłka młodzieżowa rządzi się swoimi prawami a niewykorzystane sytuacje się mszczą to w 70 minucie pięknym dryblingiem a jeszcze lepszym strzałem popisał się Mateusz „Kosiara” Szymański i mamy 2:2. Ostatnie słowa należało do nas Tymek Kasprzak pokiwał po prawej stronie wbiegł wzdłuż pola karnego i wystawił do pustaka Kosiarze i zrobiło się 3:2 dla Komornik. Ostatnie kilka minut meczu to napór Avii która stworzyła sobie kilka groźnych sytuacji ale mecz kończy się pozytywnie dla zawodników z Komornik.

Zagraliśmy w składzie: Maximilian Kiżewski, Jakub Kaczorowski, Jakub Żurawski, Adam Popiół, Adam Neumann, Adam Tarnawski, Mateusz Szymański, Maksymilian Szypura, Hubert Lesiuk, Oliwier Piotrowski, Tymoteusz Kasprzak, Leon Styperek, Wojciech Rozumek, Dawid Janczarek.

Dziękujemy bardzo Trenerowi Maciejowi oraz chłopakom z Kamionek za dobre i emocjonujące spotkanie.
Kolejne spotkanie młodzików w najbliższą niedzielę o 8:30 w Środzie Wielkopolskiej. Zachęcamy do kibicowania.