Juniorzy wygrywają mecz 7 kolejki z Jarotą Jarocin

W sobotę Juniorzy B1 rozegrali kolejny mecz w Lidze Wojewódzkiej podejmując na Jeziornej Jarot Jarocin.
Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Wielkopolski bo już w 3 minucie po prostopadłym podaniu Marcela Piotrowskiego bramkę na 1-0 strzela Kuba Prętki. Mimo kolejnych okazji juniorzy nie potrafili podwyższyć wyniku spotkania co się zemściło w 35 minucie bo to rywale wykorzystali sytuację i wyrównali na 1-1.
Nasi juniorzy mimo straconej akcji przeprowadzali kolejne sytuacje doprowadzając do zabójczej końcówki pierwszej połowy najpierw w 43 minucie bramkę strzela Jacek Wierachowski po kolejnym prostopadłym podaniu Marcela Piotrowskiego a w 46 minucie na 3-1 strzela głową Wojtek Chwaliński po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bartka Targowskiego.
Druga połowa była pod kontrolą Wielkopolski, która obfitowała w kolejne bramki.
56 minuta 4-1 bramka Karola Prosińskiego asysta Kuba Walczak
61 minuta 5-1 bramka Mateusz Malicki karny
82 minuta 5-2 bramka rywali
87 minuta 6-2 bramka Huberta Wrotonia asysta Rafała Wasiaka

skład dużyny:
Suwiczak Maks, Kodyniak Aleks, Chwaliński Wojtek, Rosa Antek, Wierachowski Jacek, Malicki Mateusz, Piotrowski Marcel, Targowski Bartek, Antkowiak-Ratajczak Mikołaj, Prętki Kuba, Prosiński Karol, Walczak Kuba, Wasiak Rafał, Wrotoń Hubert, Jankowiak Oskar, Wachowiak Kamil, Różański Oskar, Synoradzki Filip, Danielak Adrian

Kolejny mecz nasi Juniorzy grają w najbliższą sobotę o 10.00 w Jarocinie z UKS AP Reissa Jarocin