W końcu komplet punktów – mecz z Sokołem

Mecz początkowo ułożył się wyśmienicie. Dwie bramki na początku spotkania. Pierwsza bramka Dawida Pytlaka a druga 5min. później Adama Łyska. Tak głownie z naszą przewagą przebiegła I połowa. W drugiej kliku sytuacji 100% nie wykorzystał Adam Baranowski co zemściło się w 75 minucie i goście po rzucie wolnym pokonali Ciecierskiego. Było 2:1. Przyjezdni po bramce kontaktowej przejęli inicjatywę i kilka razy mogli doprowadzić do wyrównania. Dodatkowo w 80 min. za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał Brych i znacznie osłabił zespół. Mimo przewagi Sokoła wynik nie uległ już zmianie i 3 punkty zostały w Komornikach.

EWPA Wielkopolska Komorniki – Sokół Rakoniewice 2:1

Bramki: 15′ Pytlak Dawid, 20′ Łysek Adam, 75′ Gosce
Wielkopolska: Ciecierski, Waskowski, Wasilewski, Mączyński, Marcinkowski, Brych, Degórski, Małecki, Łysek (80’Wojciechowski), Baranowski, Pytlak (80’Ołdyński).

Kolejne zawody już za tydzień. Zagramy z Rakietą Głuponie. Mecz w niedzielę o godz. 14.00.