Porażka z Sierakowem

Porażka z Sierakowem i nadal bez kompletu punktów choć mecz mógł potoczyć się inaczej gdyż już w 20 minucie mieliśmy rzut karny, którego jednak pechowo na bramkę nie zamienił Piotr Brych. Goście jednak później także mieli 11-stkę i ją wykorzystali. W tej sytuacji nieprzepisowo napastnika Warty zatrzymywał Arek Ciecierski.
Do przerwy 0:1 i kilka zmarnowanych sytuacji. Po zmianie stron szybko zrehabilitował się za niewykorzystany karny Brych Piotr i po indywidualnej akcji wyrównał na 1:1. W dalszej części meczu wiało nudą. Akcje szarpane jednej i drugiej ekipy. W 60 min. Warcierze objęli prowadzenie po ładnym strzale z dystansu. Na tym się kończyło. Zagraliśmy w bardzo okrojonym składzie i to pewnie przyczyniło się do porażki. Zabrakło Wojciechowskiego, Małeckiego, Degórskiego, Baranowskiego itd, czyli ewidentnie członu drużyny. W niedzielę w swoje 50-te urodziny swój ostatni mecz poprowadził arbiter główny Jacek Waskowski a asystowali mu Kamil i Michał także Waskowscy.

EWPA Wielkopolska Komorniki – Warta Sieraków 1:2

Bramka: Brych Piotr 50′
Wielkopolska: Ciecierski (80’Kahuj), Waskowski, Wasilewski, Mączyński, Marcinkowski, Brych, Łukasik, Ołdyński, Maliński, Łysek.

Kolejny mecz zagramy w Buku z Patrią. Spotkanie odbędzie się w środę 1 maja o godz. 13. 00.