Trudny wyjazd Młodzików D1 do Pniew

Zespół rocznika 2008 nie zaliczy wyjazdu do Pniew na mecz ligowy do udanych. Rywal postawił bardzo trudne warunki i wyraźnie pokonał naszych zawodników. W pierwszej części meczu, nasz zespół na boisku prezentował się bardzo bojaźliwie przez co przeciwnik bez większych problemów zdobył w pierwszej połowie 7 bramek.
Zespół pozytywnie zareagował jednak w przerwie i na drugą część wyszedł ze zdecydowanie lepszym nastawieniem do gry, w końcu wywierając presję na gospodarzach.

Ostatecznie przegrywamy mecz 8-0, ale pozytywne nastawienie z drugiej połowy zabieramy na najbliższe treningi i z taką motywacją wracamy do pracy.

Skład zespołu: Bartosz Ratajczak, Kamil Wachowiak, Marcin Klemens, Aleks Kodyniak, Mikołaj Wasielewski, Patryk Kałużny, Maciej Tarnawski, Wiktor Mrozek, Michał Głowiak, Eryk Szuliński, Wiktor Małecki, Bartosz Cichocki, Patryk Nowak.