Pewna wygrana Seniorów ze Spójnią Strykowo

Spójnia Strykowo była kolejnym przeciwnikiem pierwszego zespołu Wielkopolski Komorniki. Już w 3 min. wracający do składu po dwóch meczach pauzy Franciszek Siwek popisał się pięknym 40 metrowym podaniem do Cezarego Janczewskiego ten minął obrońcę gości i pewnym strzałem wyprowadził Wielkopolskę na prowadzenie.
Kolejne minuty to bardzo ambitna postawa drużyny Spójni, która nie pozwoliła rozwinąć skrzydeł gospodarzom, a i sama stworzyła dwie dobre okazje do wyrównania lecz Olek Nowaczek był tego dnia bardzo czujny w bramce i nie dał się pokonać w pierwszych 45 minutach.
Druga część gry to pełna dominacja “Wielkopolski” nad drużyną Spójni Strykowo czego efektem były kolejne dwie bramki. Najpierw Mateusz Skrzypczak wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Huberta Chełmińskiego. Wynik meczu na 3-0 ustalił najlepszy tego dnia na boisku Jakub Ignasiak po idealnym podaniu Michała Kaczmarka.

Wielkopolska Komorniki- Spójnia Strykowo 3-0

3 min. Cezary Janczewski as Franciszek Siwek
67 min. Mateusz Skrzypczak as Hubert Chełmiński
71 min. Jakub Ignasiak as Michał Kaczmarek

Skład “Wielkopolski”: Aleksander Nowaczek – Alex Machnicki, Mateusz Skrzypczak, Arkadiusz Jopek, Marcin Depczyński- Hubert Chełmiński, Mateusz Fabisz, Filip Goeldner, Franciszek Siwek, Cezary Janczewski – Michał Kaczmarek, Jakub Ignasiak, Aleksander Deckert, Damian Górny, Mateusz Wiśniewski, Maciej Polaczyk, Łukasz Wojciechowski, Michał Sznajder, Mateusz Muszyński.