Zdecydowana wygrana Młodzików D1 z KKS Lech Poznań

W ostatnią środę 17.04 drużyna Młodzików D1 Wielkopolski Komorniki rozegrała 6 kolejkę ligową 1 Ligi Wojewódzkiej U-13 grupa 1 rundy wiosennej, na własnym boisku w Szreniawie podejmowaliśmy zespół KKS Lech Poznań.

Mecz był prowadzony w bardzo szybkim tempie, pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, zawodnicy z kolejorza długo utrzymywali się przy piłce, nasi zawodnicy z kolei groźnie kontratakowali, gdzie po jednej z takich akcji padła pierwsza bramka dla drużyny z Komornik. W drugiej połowie obraz gry uległ zmianie, drużyna z Komornik bardziej zaatakowała, co przy dużej skuteczności przyniosło efekt w postaci strzelenia kilku bramek. Wynik końcowy 6:1 dla drużyny z Komornik.

Wielkopolska Komorniki Młodzik D1 rocznik 2011 reprezentowali zawodnicy:

Adamski, Babijów, Desperak, Garczarek, Kowalski, Marcinkowski, Mieloszyk, Piechnicki, Podlak, Sadłocha, Sobczak, Szklarski, Szyszka, Wawrzyniak, Wejkszner, Wilczyński.

bramki: 5 – Garczarek, 1 – Kowalski
asysty: 2 – Wawrzyniak, 1 – Garczarek, 1 – Babijów, 1 – Desperak, 1 – Wilczyński

Kolejny mecz drużyna Wielkopolska Komorniki U-13 zagra w Szreniawie o godz. 16:45 w najbliższą środę z Mieszko Gniezno. Zapraszamy wszystkich sympatyków młodzieżowej piłki nożnej do kibicowania!

Komentowanie jest wyłączone.