Rocznik 2006. Minimalna porażka z liderem tabeli po dobrym meczu.

Młodzicy Starsi mimo porażki z liderem naszej II LIGI pokazali się z bardzo dobrej strony.
Rezultat 0:0 do przerwy i dobra gra napawała optymizmem. W drugiej odsłonie jednak dosłownie dwa błędy zadecydowały o tym, że wróciliśmy z Poznania bez punktów. Wstydu nie było. Dobrze funkcjonowała defensywa Talkowski-Górniaczyk-Maćkowiak którą dobrze wspierał z bramki Janicki. Nowicki Oskar z Filipem oraz na „skrzydłach” Czajkowski z Kaczmarkiem także przysporzyli sporo kłopotów Poznaniakom. Marcel na 9-ce także dwoił i się i troił ale niestety nic dzisiaj nie wpadło no może w końcówce. Tam jednak arbiter zawodów dopatrzył się pozycji spalonej po atomowym uderzeniu z SFG Oskara Nowickiego i gola nie uznał. Jesienią w Komornikach Poznaniacy zdecydowanie ograli nas 6:0. Dzisiaj łatwo już tak z nami nie mieli i tylko 2:0.
Najjaśniejszą postacią dzisiaj na placu gry był „Góra”. Kuba Górniaczyk zasłużył na Men of The match bez dwóch zdań. Brawo. Brawa jednak dla wszystkich chłopaków za walkę i zaangażowanie bo zdrowie i serce na boisku zostawili. Gramy dalej uczymy się wyciągamy wnioski. Przed nami jeszcze 4 spotkania ligowe.

SSF M. Drajera Poznań – Wielkopolska Komorniki 2:0 (0:0)
Zagrali: Janicki, Talkowski, Kaczmarek, Maćkowiak, Kosiński, Nowicki O, Nowicki F, Górniaczyk, Czajkowski, Bogus, Menes, Kocikowski Tomaszewski, Świtoń.
Razem przegrywamy razem wygrywamy jesteśmy Wielkopolska Komorniki
Brawo kibice, dziękujemy za wsparcie.