Przedostatni mecz sezonu Seniorów z Sokołem Pniewy

W ostatnim meczu domowym Wielkopolska Komorniki podejmowała Sokół Pniewy.
Pierwsza połowa to bardzo wyrównane spotkanie, w którym goście pierwsi uzyskali prowadzenie w 30 minucie po naszej bramce samobójczej, ale długo nie było trzeba czekać na wyrównanie. Już w 34 minucie bramkę na 1-1 strzelił Dawid Jakubiak po ładnej asyście Jakuba Kaźmierczaka i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.
Druga połowa rozpoczęła się również od wyrównanego pojedynku gdzie były sytuację z obu stron, dwukrotnie nasz strzelec pierwszej bramki mógł podwyższyć na 2-1 ale niestety tym razem zawiodła skuteczność i goście objęli prowadzenie w 59 minucie po ładnym uderzeniu z dystansu, Mimo walki Wielkopolski już tylko goście strzelali popisując się wysoką skutecznością strzelecką wygrywając ostatecznie 1-5.

Wielkopolska Komorniki 1:2 Sokół Pniewy

Za tydzień ostatni mecz ligowy Seniorów w Środzie Wielkopolskiej – w sobotę o 17.00 zapraszamy wszystkich kibiców!

Skład: Suwiczak Maks, Ignasiak Kuba, Wojciechowski Łukasz, Kaźmierczaka Jakub, Depczyński Marcin, Fręśko Mikołaj, Łoniewski Mikołaj, Wiśniewski Mateusz, Ogrodowczyk Marcin, Nowicki Filip, Jakubiak Dawid, Kołodziej Kamil, Kocikowski Kamil, Shchurko Stepan, Górny Damian, Czajkowski Leon, Bucikiewicz Franek, Kocikowski Marcel.