Juniorzy B2 przywożą 3 punkty z meczu z Promieniem Opalenica

W ostatnim wyjazdowym meczu sezonu Juniorzy Wielkopolski Komorniki udali się do Opalenicy na spotkanie z miejscowym Promieniem.
Od początku meczu nasi Juniorzy mieli przewagę w posiadaniu piłki czego dowodem były dwie szybko strzelone bramki w 9 i 12 minucie. Pierwsza bramka wpadła po odbiorze piłki przez Jacka Wierachowskiego i dograniu do Franka Buciekiwcza, który umieścił piłkę w siatce.
Druga bramka to ładne podanie Karola Prosińskiego na skrzydło do którego doszedł Rafał Wasiak i dorzucił na głowę Wojtka Chwalińskiego, który skierował piłkę do bramki.
Niestety drużyna Wielkopolski nie potrafiła już nic więcej strzelić w pierwszej połowie i zakończyła się wynikiem 0-2.
Druga połowa to znów przewaga naszego zespołu pod względem posiadania piłki. Jednak na trzecią bramkę trzeba było czekać do 60 minuty i tym razem do bramki trafił ponownie Franek Bucikiewicz, który uderzył piłkę głową dorzuconą przez Adriana Danielaka.
W 80 minucie podwyższamy na 4-0 po ładnej akcji trójkowej, w której brali udział Franek Bucikiewicz, Antek Stachowiak i Wojtek Chwaliński. Wojtek dograł do Antka, który skierował piłkę do bramki z bliskiej odległości.
W 84 minucie przyszło chwilę rozluźnienia i drużyna gospodarzy zdobyła kontaktową bramkę po rzucie rożnym, ale wynik spotkania ustalił Franek Bucikiewicz w 90 minucie strzelając swoją trzecią bramkę w tym meczu po asyście Wojtka Chwalińskiego. Brawa dla chłopaków!

Promień Opalenica 1:5 Wielkopolska Komorniki

Skład: Suwiczak Maks, Nowak Antek, Chwaliński Wojtek , Rosa Antek, Wasiak Rafał, Wierachowski Jacek, Michalak Wojtek, Prętki Kuba, Garczarek Kacper, Walczak Kuba, Danielak Adrian, Bucikiewicz Franek, Stachecki Antek, Prosiński Karol, Żeromski Antek, Targowski Bartek.

Ostatni mecz ligowy Juniorzy zagrają w sobotę 17 czerwca przy Jeziornej o 10.00 z TPS Winogrady Poznań. Zapraszamy kibiców na ten mecz!