Niedosyt po niedzielnym meczu Młodzików D2 z MKS Przemysław Poznań

W niedzielny poranek nasi młodzicy rozgrywali mecz ligowy z MKS Przemysław Poznań. Był to mecz walki i zmarnowanych okazji z obu stron. Dominacja była raz po jednej raz po drugiej stronie.
Strzelanie zaczęło gospodarze, którzy po dalekim podaniu i naszym błędzie w ustawieniu wyszli na prowadzenie, nie spuściliśmy głów i walczyliśmy o wyrównanie co przyniosło bramkę Leona Styperka. Niestety kolejne dalsze podanie i zbyt wysokie ustawienie obrony spowodowało, że tracimy 2 bramkę.
Nikt się nie poddawał i przyniosło to efekt, przed polem karnym sfaulowany został Leon Styperek a do piłki podszedł Tymoteusz Kasprzak i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza.
Wynik 2:2 utrzymał się do przerwy i zarazem do końca meczu. Druga połowa spotkania stała pod znakiem walki i zaangażowania.

Bramki zdobywali: Leon Styperek, Tymoteusz Kasprzak.

Zagraliśmy w składzie: Jan Piechowiak, Maximilian Kiżewski, Adam Neumann, Hubert Lesiuk, Wojciech Rozumek, Jakub Kaczorowski, Tymoteusz Kasprzak, Leon Styperek, Szymon Wołąkiewicz, Oliwier Piotrowski, Adam Tarnawski, Jakub Żurawski, Mateusz Oszmiański, Dawid Janczarek.

Dziękujemy kibicom za doping i życzymy powodzenia drużynie przeciwnej.