Trampkarze C2 zremisowali przy Jeziornej z OTPS Winogrady

Od pierwszej minuty, pewnie w swoich poczynaniach czuli się zawodnicy gospodarzy, częściej utrzymywali się przy piłce i wyglądali na bardziej pewnych siebie. Po jednym ze skoków pressingowych przyszła pierwsza okazji dla miejscowych. Kolejne minuty to zorganizowany pressing na połowie OTPS, którzy często tracili piłkę i tym samym stwarzali okazję bramkowe gospodarzom. Groźne strzały w kolejnych minutach oddali Szepke, dwukrotnie Majchrzak oraz Henschke. Niestety świetnymi paradami popisywał się znakomicie dysponowany tego dnia bramkarz gospodarzy. Chwilowy brak koncentracji miejscowych dobrze wykorzystali przyjezdni i było 1-0. Ostatnie minuty drugiej połowy to przewaga gości, którzy przypieczętowali to drugą bramką.
Na drugą odsłonę meczu, wyraźnie zmotywowani wyszli zawodnicy gospodarzy, którzy znowu stwarzali kilka groźnych okazji bramkowych. Po jednej z akcji skrzydłem, wyborowym strzałem zza pola karnego popisał się Daniel Szepke i w końcu piłka zatrzepotała w siatce. Na tablicy 2-1. Mecz stał się bardzo wyrównany, głównie akcje toczyły się w środku pola i każda ze stron szukała swoich szans. Ta nadarzyła się drużynie gospodarzy, którzy wykorzystali błąd obrońców drużyna z Winograd i doprowadzili do remisu 2-2. Koniec meczu to nerwowe momenty i każda ze stron mogą przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Dziś w poczynaniach Wielkopolski było widać bardzo wysoką koncentrację i chęć posiadania piłki. Pomimo wysokiej temperatury i braków kadrowych drużyna trampkarza zasłużyła dzisiaj na pochwałę kibiców i pierwsza zdobycz punktowa.
Miłym akcentem tego meczu jest udany mecz dwóch zawodników z rocznika 2011 – Stanisława Szydłowskiego oraz Pawła Smarsza, którzy rywalizowali ze starszymi kolegami jak równy z równym.

Skład: Tobiasz Dorczyk, Łukasz Henschke, Xavier Józefiak, Filip Kawa, Jan Leśniarek, Eryk Łuczak, Dominik Majchrzak, Nikodem Matyla, Marcel Schade, Paweł Smarsz, Daniel Szepke, Kacper Szuda, Stanisław Szydłowski.