Podział punktów w Koziegłowach

Nadal niepokonani w lidze WZPN są zawodnicy rocznika 2007, którzy w niedzielę zremisowali z Juniorem Koziegłowy 4:4.

Mecz z Juniorem podobnie jak z Koziołkiem przed dwoma tygodniami przebieg miał podobny. Przespana zdecydowanie pierwsza połowa, a potem po przebudzeniu gra na jedną bramkę i gonienie wyniku. Trzeba jednak powiedzieć że walka na boisku i chęć zwycięstwa naszej drużyny była jednak wczoraj trochę słabsza, stąd tylko remis. Nadal jesteśmy niepokonani i zaraz za Unią
Swarzędz zajmujemy 2 miejsce w tabeli. W dzisiejszych zawodach bramki w I połowie zdobyli: Oliwier Dudziński Oliwer i Bruno Posadzy Bruno, a w   drugiej bramki dołożyli Darek Schwermer i Maks Maćkowiak. Brawa za walkę i zaangażowanie dla wszystkich zawodników.

PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY-WIELKOPOLSKA KOMORNIKI 4:4(3:2)
bramki: Dudziński, Posadzy B, Schwermer, Maćkowiak.

Wielkopolska Komorniki: Janicki(1), Sprycha(16), Bucikiewicz(8), Maćkowiak(7), Posadzy B(9), Posadzy F(5), Michalak(6), Kodyniak(4), Dudziński(11), Skaza(15), Schwermer(10)