Pierwszy Zespół. Dobry mecz w Środzie Wielkopolskiej

W ostatniej kolejce Red-Box V ligi Wielkopolska Komorniki udała się do Środy Wielkopolskiej aby zmierzyć się z rezerwami 3 ligowej Polonii.
Mecz od pierwszej był bardzo intensywny. Pierwszą okazje już w 3 minucie miał Dawid Jakubiak, lecz w pojedynku “sam na sam” górą był bramkarz gospodarzy. Na brak skuteczności nie mogli narzekać gospodarze, bo w przeciągu 12 minut zdobyli 3 gole który zapewniły im spore prowadzenie do przerwy.
Druga część spotkania to najlepsze 45 minut tej wiosny. Sporo ożywienia w grze Wielkopolski wniósł Michał Kaczmarek który swoją nieustępliwością i zaangażowaniem “zaraził” resztę zespołu. W 58 minucie precyzyjne uderzenie przy słupku z 19 metrów Kamila Kołodzieja i było 3-1. W 67 zrobiło się 3-2 a piękną bramką popisał się Marcin Ogrodowczyk.
Kolejne minuty to zdecydowana przewaga naszego zespołu i kiedy wydawało się ze kwestią czasu jest bramka wyrównująca to w 75 minucie czerwoną kartkę otrzymał kapitan Wielkopolski Marcin Depczyński i Wielkopolska grała w 10. Strata zawodnika wpłynęła na zespół bardzo mobilizująco – ostatnie minuty to zdecydowana przewaga Wielkopolski i tylko dzięki bardzo dobrej postawie bramkarza Polonii gospodarze dopisali sobie 3 punkty.

Polonia Środa Wielkopolska II – Wielkopolska Komorniki 3-2
Bramki dla Wielkopolski zdobyli:
58 minuta Kamil Kołodziej
67 minuta Marcin Ogrodowczyk

Skład Wielkopolski: Paweł Kulak – Jakub Ignasiak, Aleksander Deckert, Marcin Depczyński (kapitan) , Łukasz Wojciechowski-Dawid Jakubiak, Mikołaj Fręśko, Filip Nowicki, Mikołaj Łoniewski, Kamil Kołodziej- Marcin Ogrodowczyk, Stephan Shchurko, Michał Kaczmarek, Kacper Wilczyński, Jakub Kaźmierczak, Jakub Wojtyczka, Mikołaj Kania, Marcel Kocikowski, Stanisław Talkowski.