Wygrana Trampkarzy C2 na zakończenie sezonu z UKS Dwójka Szamotuły

W minioną środę Trampkarze C2 zakończyli sezon meczem z UKS Dwójka Szamotuły APR. Dobra organizacja gry i konsekwentnie tworzone dobre sytuacje bramkowe pozwoliły naszym zawodnikom zakończyć pierwszą połowę wynikiem 3:0.
W drugiej połowie nasza drużyna w dalszym ciągu przeważała na boisku czego dowodem były kolejne zdobyte bramki. Pięć z wielu stworzonych przez nasz zespół sytuacji bramkowych zakończyło się w bramce przeciwnika. Mecz kończymy wynikiem 8:0.

Wielkopolska Komorniki 8:0 UKS Dwójka Szamotuły APR
Bramki: Kacper Starczewski x3, Igor Ławniczak x2, Patryk Skowroński, Szymon Kukulski, Maksymilian Nowak.

Zagraliśmy w składzie: Mikołaj Ratajczak, Mikołaj Draszkiewicz, Mateusz Kózka, Igor Ławniczak, Kajetan Niemiro, Maksymilian Nowak, Mikołaj Nowakowski, Stanisław Piątek, Filip Schneider, Kacper Starczewski, Jan Wasilewski, Szymon Kukulski, Oskar Lewandowski, Filip Martinek, Patryk Skowroński.