Mecz kontrolny Trampkarzy C1 z Polonią Środa Wlkp.

W ubiegłą sobotę swój mecz kontrolny rozegrali Trampkarze C1 z wyżej notowanym rywalem z ligi wojewódzkiej Polonią Środa Wlkp. Po bardzo ładnym meczu i dużym zaangażowaniu naszych zawodników długo utrzymywał się wynik remisem 0-0 aż do 67 minuty, kiedy to Franek Bucikiewicz ładnym strzałem z 17 metra wyprowadził drużynę Komornik na prowadzenie 1-0.
Polonia jednak w ostatnich 10 minutach meczu wykorzystała nasze błędy i strzeliła 3 bramki.
Mecz zakończył się 1-3 dla Polonii Środa Wlkp. Jednak należą się brawa dla całej naszej drużyny za postawę podczas całego meczu.
Zagraliśmy w składzie: Suwiczak Maksymilian, Siekierski Filip, Danielak Adrian, Chwaliński Wojciech, Żeromski Antoni, Rosa Antoni, Prętki Kuba, Walczak Jakub, Bucikiewicz Franciszek, Strzelec Kacper, Wierachowski Jacek, Zimowski Kacper, Szuliński Eryk i Rybarczyk Robert.

Jeśli uważasz, że dla sportowego rozwoju potrzebujesz zmian, nowego impulsu, otwarcia innego etapu – zapraszamy!

• Przyjdź i rozwijaj się z nami: w przemyślany sposób, dobrej atmosferze, korzystając z doskonałej bazy szkoleniowej w gminie Komorniki.
  • W pracy szkoleniowej na pierwszym planie stawiamy na rozwój umiejętności piłkarskich u młodych zawodników. Wyniki – są pochodną umiejętności.
  • Wierzymy, że dobra atmosfera w zespole jest sprzymierzeńcem w rozwoju zawodnika i realizacji wspólnych drużynowych celów.