Udany sparing Trampkarzy C2 z Polonią Środa Wlkp.

Dzisiejszy mecz kontrolny z Polonią Środa Wlkp. na naszym całorocznym obiekcie w Szreniawie ułożył się bardzo dobrze na naszą korzyść. Do przerwy był mecz bardzo wyrównany – dużo cennych lekcji z jednej i z drugiej strony. Chociaż nasi chłopcy przeważali pierwsza połowa kończy się remisem 3:3.
W drugiej połowie osiągnęliśmy większą przewagę. Więcej akcji ofensywnych, lepsza gra w obronie i przy rozegraniu w środkowej strefie boiska, duża rotacja na pozycjach przyniosły efekt w postaci kolejnych bramek. Dając wynik końcowy 7:3 dla Wielkopolska Komorniki.
Ogólnie występ bardzo udany, zawodnicy realizowali założenia przedmeczowe. Cały czas trenujemy i pracujemy żeby gra wyglądała jeszcze lepiej a chłopcy cieszyli się jeszcze bardziej piłką. Co pozwoli jak najlepiej przygotować nas do ligi, która rusza 26 marca.
Następny mecz kontrolny zagramy 19 lutego na boisku w Szreniawie z koroną Zakrzewo rocznik 2007 i 2008.

Jeśli uważasz, że dla sportowego rozwoju potrzebujesz zmian, nowego impulsu, otwarcia innego etapu – zapraszamy!

• Przyjdź i rozwijaj się z nami: w przemyślany sposób, dobrej atmosferze, korzystając z doskonałej bazy szkoleniowej w gminie Komorniki.
  • W pracy szkoleniowej na pierwszym planie stawiamy na rozwój umiejętności piłkarskich u młodych zawodników. Wyniki – są pochodną umiejętności.
  • Wierzymy, że dobra atmosfera w zespole jest sprzymierzeńcem w rozwoju zawodnika i realizacji wspólnych drużynowych celów.