Ligowa porażka rocznika 2007 A

Bardzo dobre zawody (mimo porażki) rozegrali Orlicy Starsi gr. A, którzy postraszyli wicelidera I ligi i podobnie jak jesienią prowadzili do przerwy z Wartą 1:0. Kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Maćkowiak i pachniało niespodzianką. W pierwszej połowie nie widać było różnicy kto jest na czele tabeli, a kto okupuje jej dolną część. Druga odsłona jednak znacznie gorsza w naszym wykonaniu co wykorzystali Warciarze strzelając nam cztery gole. Mieliśmy jeszcze swoje sytuacje, lecz zabrakło zimnej krwi pod bramką przyjezdnych by umieścić piłkę w siatce. Dobre zawody kolejny raz zagrali Michalak i Jopek, którzy mimo niewykorzystanych sytuacji bramkowych dobrze wypadli na tle silnego przeciwnika. Kowalewski-Maćkowiak-Gołuński także praktycznie bez błędu realizowali zadania meczowe rozbijając ataki Warty. Wstydu nie było. Oby tak dalej. Nie składamy broni. Walczymy dalej Przed nami następne spotkania.
Brawo dla całej drużyny za walkę i zaangażowanie oraz dla rodziców za gorący i kulturalny doping.
WIELKOPOLSKA Komorniki – WARTA Poznań 1:4 (1:0)
bramka: Maksymilian Maćkowiak
Wielkopolska: Janicki, Gołuński, Kowalewski, Maćkowiak, Posadzy B, Posadzy F, Michalak, Brodzik, Jopek, Stróżyński, Schwermer, Kodyniak.