Gard bramek w ostatnim meczu sezonu 2012/13

W ostatnim spotkaniu sezonu rozgromiliśmy ostatni zespół tabeli 8:2. Bramek mogło oczywiście wpaść dwa razy więcej lecz zabrakło w kilku sytuacjach może trochę doświadczenia albo zimnej krwi.
Kończymy sezon 2012/2013 z 34 punktami, wygrywając 9 spotkań, 7 remisując i odnosząc 10 porażek. Ostatecznie zajęliśmy 8 pozycję w tabeli. Najlepszym strzelcem zespołu został Adam Baranowski strzelając 20 bramek w całym sezonie. Najwięcej za to minut na boisku spędził nasz niezawodny golkiper Andrzej Kiciński.

EWPA Wielkopolska Komorniki – NKS Niepruszewo 8:2

Bramki: Baranowski-3, Ołdyński-2, Łysek, Wasilewski, Pytlak
Drużyna “Wielkopolski”: Kiciński, Plewa, Wasilewski, Wojciechowski, Marcinkowski, Brych, Degórski, Małecki (75’Mączyński), Ołdyński, Łysek (70’Pytlak)

Okres roztrenowania trwał będzie do końca czerwca. Potem dwutygodniowa przerwa i w połowie lipca.