II zespół rocznika 2007 przegrał minimalnie

Po emocjonującym i wyrównanym meczu II zespół rocznika 2007 przegrał minimalnie na Jeziornej z rówieśnikami z Lubonia na inaugurację rundy wiosennej. W końcówce meczu zabrakło nam przede wszystkim koncentracji. Na 6 minut przed końcem meczu prowadziliśmy 5:3 i zawodnicy zbyt szybko uwierzyli, że mecz jest już wygrany. W nasze szeregi wdarło się niepotrzebne rozluźnienie, które bezlitośnie wykorzystali rywale zdobywając w 5 minut trzy bramki. Pomimo porażki naszych chłopakom należą się duże brawa. Zostawili na boisku dużo zdrowia i serca. Zawodnikiem meczu został Kajtek Skaza. Brawo!

WIELKOPOLSKA II Komorniki – LUBOŃSKI 1943 Luboń 5:6 (2:2)