Zwycięstwo Wielkopolski Komorniki na inauguracje rozgrywek w meczu z Pogonią Książ Wlkp.

Wielkopolska Komorniki kontrolowała cały mecz, w których stwarzała bardzo dużo sytuacji bramkowych z czego 6 wykorzystała.
W pierwszej połowie w 20 minucie wynik spotkania na 1-0 otworzył Dawid Jakubiak.
Na drugą bramkę musieliśmy czekać do 40 minuty, której autorem był Marcin Ogrodowczyk ustalając wynik spotkania do przerwy.
Druga połowa rozpoczęła się bardzo dobrze dla Komornik bo już w 53 i 58 minucie bramki strzelał Dawid Jakubiak kompletując tym samym hat tricka w meczu i podwyższając wynik na 4-0.
Niestety kolejny etap gry to rozluźnienie drużyny gospodarzy i liczne błędy zespołu czego konsekwencją były stracone dwie bramki. Na szczęście na wysokości zadania stanął Kamil Kołodziej strzelając na 5-2. Goście odzyskali nadzieję po pięknym strzale w okienko w 80 minucie zmniejszając różnicę bramkową do 5-3.
Wynik spotkania ustalił na 6-3 najlepszy zawodnik meczu Dawid Jakubiak, który w tym dniu skompletował 4 trafienia gratulacje dla niego i całego zespołu za zwycięstwo i zaangażowanie!

Kolejny mecz drużyna trenera Arkadiusza Jopka zagra w niedzielę 20.08 o 17.00 w Śremie z miejscowym UKS.