Zwycięstwo Pierwszego Zespołu przy Jeziornej z Gromem Czacz!

W niedzielne południe pierwszy zespół Wielkopolski Komorniki podejmował drużynę Gromu Czacz i mimo nieobecności kilku ważnych zawodników rozegrał bardzo dobre zawody, zakończone pewnym zwycięstwem.
Pierwsza bramkę Wielkopolska zdobyła po ładnej akcji obrońców. Mateusz Skrzypczak prostopadłym podaniem uruchomił Marcina Depczyńskiego a ten niczym rasowy napastnik pokonał bramkarza gości.
W 40 minucie na 2-0 strzałem głową podwyższył Mateusz Muszyński a asystą popisał się Michał Kaczmarek. W 43 minucie błąd w szeregach obronnych wykorzystali zawodnicy Gromu i po 45 minutach było 2-1 dla Wielkopolski.
Początek drugiej połowy zaczął się od mocnych ataków gospodarzy i już 2 minuty po wznowieniu gry świetne podanie Damiana Górnego na bramkę zamienił Michał “Jerzyk” Kaczmarek. W 53 minucie goście wykorzystali złe ustawienie linii obrony i ponownie złapali kontakt z Wielkopolską.
Od straty drugiej bramki gospodarze już nie pozwolili zawodnikom z Czacza na rozwinięcie skrzydeł, lecz sami te skrzydła rozwinęli i tworzyli co chwilę groźne sytuacje bramkowe. W 71 minucie Jakub Gostyński i Michał Kaczmarek rozklepali obronę Gromu i było już 4-2. W 82 minucie przysłowiową kropkę nad i postawił kapitan zespołu Mateusz Wiśniewski który strzałem z 19 metrów pokonał bramkarza gości a tym samym ustalił wynik spotkania na 5-2.

Wielkopolska Komorniki – Grom Czacz 5 – 2

1-0 22 min. Marcin Depczyński as Mateusz Skrzypczak
2-0 40 min. Mateusz Muszyński as Michał Kaczmarek
2-1 43 min. Goście
3-1 47 min. Michał Kaczmarek as Damian Górny
3-2 53 min. Goście
4-2 71 min. Jakub Gostyński as Michał Kaczmarek
5-2 82 min. Mateusz Wiśniewski as Damian Górny

Skład Wielkopolski: Damian Frączak- Jakub Ignasiak, Mateusz Skrzypczak, Arkadiusz Jopek, Marcin Depczyński- Hubert Chełmiński, Jakub Gostyński, Mateusz Wiśniewski (kapitan), Michał Kaczmarek, Mateusz Muszyński – Damian Górny, Filip Konieczny , Maciej Polaczyk, Łukasz Wojciechowski.