Zwycięski sparing rocznika 2008

NKS Niepruszewo – WIELKOPOLSKA Komorniki 4:6

bramki: M. Klemens – 4, B. Stankiewicz – 2

W dzisiejsze popołudnie w Niepruszewie, zawodnicy rocznika 2008 rozegrali sparing z drużyną NKS Niepruszewo, który zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 6:4. Mecz trwał 2×30 minut. Początek spotkania to dominacja naszego zespołu i pewne prowadzenie  3:0 po dwóch bramkach Marcina Klemensa i jednej Bartka Stankiewicza ( z wolnego). W kolejnych minutach gry zawodnicy z Niepruszewa zdobyli bramkę, na którą my odpowiedzieliśmy golem Marcina Klemensa. I gdy wydawało się, że będziemy spokojnie kontrolować przebieg gry, zawodnicy NKS-u strzelili nam kolejno dwie bramki, i nasza przewaga zmalała do minimum. W  nasze szeregi wdarło się niepotrzebne zdenerwowanie, zawodnicy nie stosowali się do uwag trenera. Po pewnym czasie uporządkowaliśmy swoją grę, czego efektem było zdobycie bramki przez Bartka Stankiewicza. Co prawda przeciwnik również nam strzelił gola, ale ostatnie słowo w tym meczu należało do naszych młodych piłkarzy. Po indywidualnej akcji wynik meczu ustalił najlepszy w tym spotkaniu w naszej drużynie – Marcin Klemens, zdobywając tym samym swoją czwartą bramkę. Jednak to cała drużyna zasłużyła na duże brawa. Pomimo upalnej pogody, dzielnie walczyli przez cały mecz. Były oczywiście jeszcze błędy, ale są one do wyeliminowania i nad tym będziemy pracować na zajęciach treningowych. Słowa podziękowania kierujemy do rodziców za dowiezienie zawodników na mecz oraz odpowiednią postawę w trakcie jego trwania. Zdjęcia ze sparingu (dzięki uprzejmości pana Kamila Rysia) w GALERII.

skład: Olaf Chojnacki, Dominik Kiżewski, Mikołaj Wasielewski, Antek Owczarek, Tomek Leśniewski, Maks Madej, Marcin Klemens, Dawid Szarek, Bartek Stankiewicz,  Rysiu Pankiewicz, Ksawery Szafran i Mikołaj Ryś.