Zagraliśmy z WOŚP

W niedzielny poranek pierwszy zespół LKS Wielkopolska Komorniki rozpoczął zmagania w halowym turnieju piłki nożnej który zorganizował GOSiR Komorniki z okazji 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Grupowe mecze naszej drużyny przebiegły bardzo dobrze i po zwycięstwach z GKS Tarnovią Tarnowo Podgórne 2-0 i Huraganem Pobiedziska 4-0 oraz remisie z GKS Dopiewo 3-3 Wielkopolska zajęła 1 miejsce.
W półfinale naszym przeciwnikiem była drużyna Piasta Kobylnica. Mecz bardzo wyrównany, na trzy sekundy przed końcem regulaminowego czasu gry wynik był 2-2 i to w ostatniej akcji tego mecz Piast zdobył zwycięskiego gola na 3-2. W meczu o 3 miejsce spotkały się zespoły Wielkopolski Komorniki i Gromu Plewiska.
Również w tym spotkaniu zabrakło w końcówce koncentracji naszym zawodnikom i na 13 sekund przed końcem spotkania zespół Gromu doprowadził do wyrównania 2-2 i o tym kto zdobędzie 3 miejsce zadecydowały rzuty karne które lepiej wykonali zawodnicy z Plewisk. W finałowym spotkaniu Piast Kobylnica pokonał GKS Dopiewo.
1. Piast Kobylnica
2. GKS Dopiewo
3. Grom Plewiska
4. Wielkopolska Komorniki
5. GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne
6. TPS WINOGRADY POZNAŃ
7. Huragan Pobiedziska
8. Lechia Kostrzyn

Najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik Wielkopolski Komorniki Franciszek Siwek.

Poza parkietem, na widowni, odbył się finał naszych klubowych aukcji na rzecz 28 WOŚP. Osoby które brały udział w aukcjach klubowych, odebrały wylicytowane przedmioty: ubrania klubowe i gadżety. Umieściły one w puszce WOŚP kwoty z licytacji. Udało się dołożyć do wspólnej sprawy 340,00 zł.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wzięli z nami udział w sportowym finale WOŚP, dziękujemy!