Zacięte spotkanie Orlików E2 z APR Poznań bez punktów. Wynik jak w kalejdoskopie

Niestety porażką zakończył się mecz na szczycie w 1 lidze Orlika E2. Stawka była duża, bo zwycięzca tego meczu prawdopodobnie zapewni sobie wygraną w całych rozgrywkach. Wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie. Początek należał do gospodarzy, kilka dobrych strzałów, dobrze wykonany rzut rożny i do przerwy było 2:1 dla nas.
Druga połowę zaczęliśmy od podwyższenia wyniku. Niestety później inicjatywę przejęli goście i po składanych akcjach doprowadzili do prowadzenia 4:3. Później błąd popełnił bramkarz Reissa i był remis. Ostatnie słowo należało do gości, którzy w końcówce zdobyli gola na wagę 3 pkt.
Nasi chłopcy mimo, że kończyli mecz ze łzami w oczach to głowy mogą mieć wysoko uniesione. Rozegrali bardzo dobre, mocne zawody. Zostały 2 mecze do końca i na pewno będą walczyć do końca o jak najlepszy wynik.

Skład: Marceli Sadłocha – Bartosz Chrzanowski, Jakub Deręgowski, Bartosz Marcinkowski, Marcin Jaczyński, Mateusz Szklarski, Filip Stachowski, Wiktor Wejkszner, Karol Klemens.