Z Mosiny bez punktów

Porażką zakończył się niedzielny mecz ligowy II drużyny rocznika 2008, która w Mosinie uległa Orlikowi 11:2. Jak pokazał sobotni finał Ligi Mistrzów błędy zdarzają się każdemu, ale my popełniliśmy ich w tym meczu zdecydowanie za dużo (zwłaszcza w I połowie, o której należy jak najszybciej zapomnieć). Początek II połowy zdecydowanie lepszy w naszym wykonaniu, czego efektem były dwie bramki strzelone przeciwnikowi. Niestety, nasza dobra gra trwała zbyt krótko i inicjatywę znów przejęli gospodarze, której nie oddali do końca spotkania. Pomimo porażki chłopakom należą się podziękowania za ambitną grę i walkę do końca. Wyróżniającymi się zawodnikami w naszej drużynie był Janek Joniec i Wojtek Szymański. Pochwalić należy również Patryka Nowaka, który zadebiutował jako I bramkarz i niezależnie od wyniku można pozytywnie ocenić jego grę.

ORLIK Mosina – WIELKOPOLSKA II Komorniki 11:2 (6:0)

bramki: Karaś, Szuliński

Wielkopolska: Patryk Nowak, Janek Joniec, Karol Pachla, Wojtek Szymański, Ksawery Szafran, Eryk Szuliński, Wojtek Karaś, Tomek Serek, Karol Kucz, Olek Pechorin, Franek Cypryański.