Wygraliśmy z Heliosem w Czempiniu

Mecz z Heliosem w Czempiniu przebiegał w sportowej atmosferze. Gospodarze niczym specjalnym nie zachwycali.
Bramkę na 1:0 zdobyli w pierwszej połowie po nieporozumieniu w szeregach naszej obrony.
Straty 5 minut później odrobił Plewa Andrzej po podaniu Waskowskiego Michała, który ograł z lewej strony obrońcę i dokładnie wyłożył piłkę do “Plewki”.
Drugą bramkę dla nas zdobył w drugiej części spotkania Waskowski Maciej. Tym razem dokładnie z prawej strony dogrywał do Macieja Degórski Mirosław.
Trzecia bramka dla Komornik to już indywidualny rajd Idzikowskiego Szymona, który to ograł dwóch obrońców i strzałem w długi róg bramki pokonał golkipera gospodarzy.
Trener naszego zespołu Józef Kurzok dał szansę wszystkim zawodnikom zagrać w spotkaniu by bliżej przyjrzeć się niektórym zawodnikom także naszym juniorom,którzy coraz lepiej zaczynają wprowadzać się do zespołu.
Następne spotkanie kontrolne rozegramy w Konarzewie z IV ligowym Gromem Plewiska o godz.18.30.