Wielkopolska – Sokół Rakoniewice 3:2

Niedzielne spotkanie już od 6 minuty ułożyło się po naszej myśli. Szybka kontra i 6 minuta mamy 1:0 po wykończeniu akcji przez Brycha. Kolejna bramka to stały fragment gry i pierwszy rzut karny. Po faulu w polu karnym w 30 min. na Macieju Waskowskim jedenastkę pewnie wykorzystuje Szymon Wojciechowski. Jest 2:0. Radość z dwubramkowego prowadzenia jednak nie trwa długo. W 38 min. tuż przed przerwą fatalnie zachowuje się Kiciński. W niby prostej do obrony sytuacji przepuszcza piłkę pod nogą i jest 2:1. Druga połowa to kolejne nasze błędy i niewykorzystane sytuacje się mszczą. W 66 min błąd obrony i zawodnik Sokoła pakuje piłkę do naszej siatki i jest 2:2. minuty upływają sytuacji coraz mniej i po prowadzeniu 2:0 jest 2:2. Około 90 minuty faulowany w polu karnym jest Łysek Adam a drugi w tym meczu rzut karny na bramkę ponownie zamienia Szymon Wojciechowski. Szczęście nam dopisało. Kolejny wygrany już mecz i kolejne trzy punkty. Oby tak dalej bo następny przeciwnik jeszcze groźniejszy. Po trzech kolejnych meczach rozegranych u siebie teraz wyjazd w najbliższą niedzielę do Sierakowa na mecz z Wartą. Zapraszamy na wyjazd.

Wielkopolska: Kiciński, Plewa P, Wojciechowski, Wasilewski, Małecki, Degórski, Becker, Szymański (65’Idzikowski), Lipiecki (30′ Łysek), Brych, Waskowski Maciej (75′ Waskowski Marcin)