Wielkopolska Komorniki remisuje Górnikiem w Koninie

W 5 kolejce Red-Box V ligi Wielkopolska Komorniki wybrała się w bardzo daleką podróż, do Konina. Mecz z finalistą Pucharu Polski w sezonie 1997/98 był bardzo emocjonujący. Obie drużyny stworzyły sporo sytuacji bramkowych, lecz to Wielkopolska do przerwy prowadziła 2-0 po bramkach Mateusza Wiśniewskiego i Michała Kaczmarka.
Niestety drugie 45 minut to dominacja gospodarzy, którzy dążyli do zdobycia bramki kontaktowej. W 79 min i Górnik zdobył gola po rzucie różnym a zdobyta bramką bardzo nakręciła gospodarzy.
Następne minuty to kolejne sytuacje bramkowe Górnika i niestety w 84 pada bramka na 2-2. Do 90 minut sędzia doliczył 5 minut i w 93 minucie ładną akcją przeprowadziła Wielkopolska. Michał Kaczmarek dośrodkował idealnie na głowę Mikołaja Łoniewskiego który strzela bramkę na 3-2, lecz niestety sędzia liniowy dopatrzył się ze piłka wyszła za linię końcowa i bramką nie została uznana.
Po bardzo emocjonującym meczu Wielkopolska Komorniki przywozi 1 punkt.

Górnik Konin-Wielkopolska Komorniki 2-2

0-1 26 min. Mateusz Wiśniewski rzut wolny
0-2 45 min. Michał Kaczmarek as. Mikołaj Łoniewski
1-2 79 min. Górnik Konin
2-2 84 min. Górnik Konin
Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek- Jakub Ignasiak, Jakub Kaźmierczak, Marcin Depczyński ( kapitan), Michał Ratajski- Mikołaj Łoniewski, Szymon Rożek, Mateusz Fabisz, Mateusz Wiśniewski, Michał Kaczmarek – Marcin Ogrodowczyk, Stephan Shchurko, Marcin Grabarz, Mikołaj Kania, Łukasz Wojciechowski
Razem wygrywamy, razem przegrywamy, jesteśmy Wielkopolska Komorniki.