Wielkopolska Komorniki – Patria Buk – brak skuteczności ucieszył gości

W 4 kolejce Red-Box Klasy Okręgowej gościliśmy na Jeziornej zespół Patrii Buk. Lepiej w mecz weszli goście, bo już w 4 minucie wyprowadzili skuteczną kontrę i objęli prowadzenie 1-0. Wielkopolska przejęła inicjatywę, lecz to goście stworzyli dwie dobre sytuacje żeby podwyższyć prowadzenie, ale do wysokiej formy po złamaniu ręki wraca Aleksander Nowaczek i skutecznie powstrzymał napastnika Patrii. W 20 minucie Wielkopolska doprowadziła do wyrównania. Znakomitą asystą popisał się Łukasz Wojciechowski który dośrodkował w pole karne a Dawid Jakubiak pewnym strzałem głową zdobył już 5 bramkę w tym sezonie.
W 28 minucie goście ponownie wyszli na prowadzenie. Błąd w kryciu naszych obrońców i zrobiło się 1-2. Następne minuty były bardzo intensywne i mecz stał na wysokim poziomie, lecz bramek przed przerwą już kibice nie zobaczyli.
Druga część spotkania to pełna dominacja naszego zespołu. Patria cofnęła się bardzo głęboko, więc gra toczyła się na polowie przeciwnika. Niestety mimo sporej ilości sytuacji bramkowych zawodziła skuteczność i to była główna przyczyna ze 3 pkt. pojechały do Buku.

Wielkopolska Komorniki – Patria Buk 1-2

0-1 4 min. Patria Buk
1-1 20 min. Dawid Jakubiak as. Łukasz Wojciechowski
1-2 28 min. Patria Buk

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek – Łukasz Wojciechowski, Bartosz Stefaniak, Mikołaj Fręśko, Marcin Depczyński (kapitan) – Hubert Chełmiński, Karol Plenzler, Marcin Popiół, Aleksander Decker, Kacper Wilczyński- Dawid Jakubiak, Maksymilian Suwiczak, Kamil Kołodziej, Michał Kaczmarek, Krzysztof Kulas, Filip Nowicki, Piotr Brych, Stephan Shchurko.