W Chorzeminie Seniorzy bez punktów

Niestety bez punktów wrócił pierwszy zespół z wyprawy do Chorzemina. W dużej mierze zadecydowała o tym pierwsza połowa, w której Wielkopolska miała problemy z organizacją gry. Gospodarze udokumentowali swoją przewagę w 33 i 40 minucie i do przerwy było 2-0 dla Orkanu.
Druga połowa to już inna gra naszego zespołu i zaraz po przerwie mógł być gol dla Wielkopolski ale świetnie zachwal się bramkarz gospodarzy. Co się nie udało w 46 minucie to nastąpiło w 53 minucie. Wzorowo przeprowadzona akcją przez Wielkopolskę a pięknym podaniem do Huberta Chełmińskiego popisał się Jakub Ignasiak I zrobiło się 2-1. W 67 minucie powinno być 2-2 bo w sytuacji sam na sam z bramkarzem Orkanu znalazł się Mikołaj Łoniewski lecz górą w tym pojedynku był golkiper gospodarzy. Jak mówi stare piłkarskie przysłowie – “niewykorzystane sytuację lubią się mścić” – i już 2 min po akcji Mikołaja gracze Orkanu podwyższyli prowadzenie na 3-1.
W doliczonym już czasie gry padły jeszcze 2 bramki. Najpierw Orkan zdobył kolejnego gola a chwilę później premierowe trafienie w barwach Wielkopolski zaliczył Mikołaj Łoniewski. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Orkanu Chorzemin 4-2.
W tym meczu można było spokojnie pokusić się o remis lecz niestety jedna dobra połowa okazała się niewystarczająca.

Orkan Chorzemin – Wielkopolska Komorniki 4-2.

1-0 33 min. Orkan Chorzemin
2-0 40 min. Orkan Chorzemin
2-1 53 min. Hubert Chełmiński as. Jakub Ignasiak
3-1 69 min. Orkan Chorzemin
4-1 90 min. Orkan Chorzemin
4-2 90 min. Mikołaj Łoniewski

Skład Wielkopolski: Paweł Kulak- Marcin Grabarz, Bartosz Stefaniak, Jakub Kaźmierczak, Marcin Depczyński- Szymon Rożek, Mikołaj Kania, Hubert Chełmiński, Franciszek Siwek, Mikołaj Łoniewski- Marcin Ogrodowczyk, Stephan Shchurko, Mateusz Wiśniewski, Łukasz Wojciechowski, Jakub Ignasiak, Kacper Wilczyński.

Razem wygrywamy, razem przegrywamy, jesteśmy Wielkopolska Komorniki!