Udana niedziela w Dusznikach

Kolejne trzy punkty zainkasowaliśmy ze słabo grającym przeciwnikiem z Dusznik. Przyjezdni ograniczali się głównie do kopania naszych zawodników po nogach oraz bluźniąc na boisku próbowali pokazać nam że są mocni. Wynik jednak mówi sam za siebie.
Chociaż Sokół zdobył bramkę już na początku spotkania to było wszystko na co stać było naszego dzisiejszego przeciwnika. Jeszcze w pierwszej połowie bramkę wyrównującą z rzutu karnego zdobył Adam Baranowski.
W drugiej połowie zupełna dominacja naszego zespołu udokumentowana kolejnymi bramkami. W 60 minucie prawą stroną solową akcję przeprowadził Piotrek Brych i zdobył bramkę na 2:1 a w 93’w sytuacji sam na sam nie pomylił się Adam Łysek i mecz zakończył się pewną wygraną.

EWPA Wielkopolska Komorniki – Sokół Duszniki 3:1 (1:1)
Bramki: 35′ Adam Baranowski (karny), 60′ Piotr Brych, 93′ Adam Łysek
Wielkopolska: Kiciński, Antysiak (46’Plewa), Wojciechowski, Wasilewski, Marcinkowski, Brych, Degórski, Małecki, Ołdyński, Baranowski (85’Primka), Łysek.

Na kolejne zawody wybieramy się do Wronczyna by tam o punkty walczyć ze Spójnią Strykowo. Mecz już w najbliższy czwartek czyli Boże Ciało. Serdecznie Zapraszamy.