Udana inauguracja sezonu w wykonaniu Młodzików D1

W pierwszym meczu nowego sezonu, zespół Młodzików D1 zmierzył się na wyjeździe z drużyną Warty Sieraków. Dość daleki wyjazd zakończył się dla naszych zawodników bardzo pozytywnie, bo młodzi gracze Wielkopolski, po dobrym meczu wygrali swoje spotkanie.

Do przerwy co prawda prowadzili gospodarze 2-0, którzy wykazali się kliniczną precyzją. Nasi zawodnicy przeważali, ale brakowało klarownych sytuacji. Po przerwie nasz zespół jeszcze mocniej ruszył do ataku, a także lepiej realizował założenia trenowane z całego poprzedzającego tygodnia. W rezultacie nasi chłopcy zdobyli 3 bramki, wygrywając ostatecznie mecz.

Bramki: Mikołaj Draszkiewicz x2, Oskar Lewandowski