Trudny początek rundy Młodzików D2

Trudny początek rundy dla naszych Młodzików D2, którzy w zeszły weekend ulegli zawodnikom ze Środy Wielkopolskiej a natomiast w czwartek rozegrali bardzo trudne spotkanie z zawodnikami UKS Jedynki Luboń.
Spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o intensywność i zaangażowanie z obu stron. Zaczęliśmy dobrze tworząc kilka sytuacji do zdobycia bramki co przyniosło efekt i na 0:1 strzelił z poza pola karnego Adam Popiół. Gospodarze od razu wzięli się za odrabianie strat co przerodziło się na 2 szybkie bramki i taki wynik utrzymał się do przerwy. Na drugą połowę wychodziliśmy podwójnie zmotywowani ale niestety po 42 sekundach tracimy bramkę i mamy 3:1.
Młodzicy nie poddali się zaczęli brać się do roboty co przyniosło bramkę Oliwiera Piotrowskiego i Maksa Szypury i mamy 3:3. Niestety duży entuzjazm i optymizm został szybko zgaszony bo po wznowieniu gry zawodnicy z Lubonia przeprowadzili szybką kontrę i zdobyli bramkę na 4:3 taki wynik utrzymywał się bardzo długo i 10 min przed końcem nasi rywale zdobyli bramkę na 5:3 i zamknęli ten mecz. Finalnie młodzicy stracili jeszcze 2 bramki.

Zagraliśmy w składzie: Jan Piechowiak, Leon Styperek, Jakub Kaczorowski, Jakub Żurawski, Adam Popiół, Hubert Lesiuk, Oliwier Piotrowski, Szymon Wołąkiewicz, Mateusz Oszmiański, Mateusz Szymański, Dawid Janczarek, Maksymilian Szypura, Wojciech Rozumek.

Dziękujmy rodzicom za doping oraz życzymy powodzenia zespołowi z Lubonia.
Kolejny mecz gramy w sobotę Szreniawie o 10.00 z drużyną Kłos Zaniemyśl – serdecznie zapraszamy.