Trampkarze “Wielkopolski” wygrywają przy Jeziornej z Wartą Międzychód

W sobotę Trampkarze C1 Wielkopolska Komorniki podejmowali u siebie Wartę Międzychód.
Pierwsza połowa spotkania była wyrównana i tak samo obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji bramkowych, ale na bramki trzeba było czekać na końcówkę pierwszej połowy.
Wynik spotkania otworzyli goście i to dopiero w 40 minucie po rzucie rożnym Wielkopolska traci bramkę. Jednak goście nie cieszyli się długo z prowadzenia bo już w 41 minucie wyrównał Jacek Wierachowski po ładnym zagraniu piętą przez Kobę Prętkiego. Wynik do przerwy 1-1.
Druga połowa to znów ataki z jednej i drugiej strony ale to gospodarze strzelają bramkę na 2-1. W 46 minucie po rzucie rożnym i ładnym dośrodkowaniu przez Kacpra Zimowskiego piłkę do bramki strzela głową nasz kapitan Wojciech Chwaliński. Wielkopolska idzie za ciosem i w 49 minucie Jacek Wierachowski ogrywa obrońce, który fauluje go w polu karnym sędzia dyktuje karnego dla Komornik. Do piłki podszedł Franek Bucikiewicz i pewnym uderzeniem umieszcza piłkę w siatce.
Wielkopolska prowadzi 3-1 zaczynając mieć wyraźną przewagę na boisku, ale przychodzi rozluźnienie w szykach obronnych czego konsekwencją jest 74 minuta i rzut karny dla Warty Międzychód po zagraniu ręką w polu karnym przez zawodnika gospodarzy. Nasz bramkarz Maks prowadzi grę psychologiczną z zawodnikiem gości ruszając się energicznie na linii bramkowej czego efektem jest poprzeczka po strzale zawodnika Warty. Nadal wynik 3-1 dla Komornik i tak kończy się mecz po 80 minutach.

Brawo dla Naszych Trampkarzy za walkę i zaangażowanie!!!

Kolejny mecz Wielkopolska Komorniki gra za tydzień w Sobotę o 10. 00 na Jeziornej z liderem tabeli SF Luboń.