Strzelcy wyborowi zapewniają 3 punkty w meczu z NKS NIepruszewo

W Boże Ciało do Komornik zawitała drużyna NKS Niepruszewo , która chciała utrudnić nam za wszelką cenę drogę do awansu do V ligi . Już w 18 minucie goście wyszli na prowadzenie i w naszych szeregach zrobiło się lekko nerwowo . Mimo optycznej przewagi Wielkopolski to goście ponownie wyprowadzili kontrę i objęli prowadzenie 2-0. W tym momencie marzenia Wielkopolski bardzo się oddaliły…

Na szczęście w 44 minucie kapitan Wielkopolski Franciszek Siwek precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego dał gospodarzą bramkę kontaktową. Druga część spotkania to już pełną kontrola nad wydarzeniami boiskowymi przez Wielkopolskę. Na 2-2 bramkę 69 minucie ponownie strzela Franciszek Siwek a asystę zalicza Michał Kaczmarek . Bardzo cenne 3 punkty zapewnia nam bramka strzelona przez Huberta Chełmińskiego a asystę do sich 2 bramek dorzuca Siwek. Mimo jeszcze kilku dobrych okazji wynik się już nie zmienił i komplet punktów zostaje w Komornikach. Po czwartkowych meczach wiemy już tyle że baraże mamy pewne a walka o awans bezpośredni między Wielkopolską Komorniki a Sokołem Pniewy rozstrzygnie się w ostatniej kolejce . Wielkopolska wybiera się do Bukowca na mecz z Korona a Sokół Pniewy jedzie do Patrii Buk. Emocji nie zabraknie a czy będzie to ostatni mecz sezonu 2021/22 czy jednak będą nas czekać jeszcze dwa mecze ( Polonia Środa Wielkopolska lub Kłos Zaniemyśl) będziemy wiedzieć w niedzielę ok godziny 17 00.
Naszych sympatyków zapraszamy do Bukowca aby żywiołowo wspierali swoją drużynę. Początek meczu o 15 00.

Wielkopolska Komorniki – NKS Niepruszewo 3-2

0-1 18 min. Niepruszewo