Strzelanina przy Jeziornej! Seniorzy z Polonią Poznań.

W sobotnie popołudnie Seniorzy gościli zespół Polonii Poznań. Mecz był zapowiadany jako hit tej kolejki gdyż był to pojedynek 2 z 3 drużyną ligowej tabeli. Początek spotkania to wzajemne badanie możliwości przeciwnika.
Pierwsza połowa upłynęła na sporej walce w środkowej strefie i żaden zespół nie uzyskał jakiejś większej przewagi, lecz trzeba przyznać, że tempo meczu było na wysokim poziomie. Pierwsze 45 minut zakończyło się bezbramkowym remisem.
W przerwie meczu trener Wielkopolski Arkadiusz Miklosik przekazał chłopakom kilka wskazówek na drugą połowę no i się zaczęło… 46 minutą 1-0 Hubert Chełmiński, 49 minuta 2-0 Mateusz Fabisz, 52 minuta 3-0 Adam Baranowski. Po stracie trzeciej bramki goście wyglądali jak bokser który przyjął 3 mocne ciosy i padł na deski.
Kiedy wydawało się, że Polonia będzie próbowała zdobyć honorowego gola – Wielkopolska włączyła kolejny bieg i znowu się zaczęło… 70 minutą 4-0 Franciszek Siwek, 77 minuta 5-0 Alex Machnicki, 85 minuta 6-0 Mateusz Muszyński. Wszystkie bramki padły po pięknych akcjach ale ozdobą tego spotkania była bramka naszego najmłodszego zawodnika Mateusza Muszyńskiego który piękną lobem pokonał bramkarza gości.
Bardzo cieszy postawa całego zespołu ale najbardziej to, że nasi najmłodsi zawodnicy – Mateusz Fabisz i Mateusz Muszyński – idą w tej rundzie pełną parą.
Razem wygrywamy, razem przegrywamy, jesteśmy Wielkopolska Komorniki.
Wielkopolska Komorniki – Polonia Poznań 6-0.