Spotkanie z Polaninem Strzałkowo. Mecz niewykorzystanych szans

Pierwszy Zespół swój mecz ligowy rozegrał już w piątek. Nasza drużyna wybrała się do Strzałkowa gdzie swoje mecze rozgrywa miejscowym Polanin. Pierwsze 45 minut to przewaga Wielkopolski, lecz mimo sporej ilości sytuacji bramkowych, które mieli Kaczmarkiewicz, Nowak i Jakubiak bramką gospodarzy była “jak zaczarowana” i do przerwy wynik był 0-0.
W przerwie nastąpiła pełna mobilizacja w naszym zespole i wiara w dobry wynik końcowy. Drugie 45 minut było już bardziej wyrównane i obie drużyny stworzyły całkiem ciekawe widowisko. Niestety pech nie opuszcza naszych zawodników i po przypadkowym zagraniu piłki ręką przez Kacpra Wilczyńskiego w 70 minucie sędzia wskazał na “11” która na bramkę zamienił zawodnik Polanina. Ambitna postawa Wielkopolski w następnych minutach i dążenie do wyrównania mogła się podobać, lecz zaangażowanie większej ilości zawodników w ofensywie powodowało, że gospodarze wyprowadzali groźne kontrataki i jeden z nich zakończył się golem na 2-0 który zapewnił im komplet punktów.
Cała nasza drużyna zasłużyła na pochwalę a w szczególności nasi najmłodsi zawodnicy Maks Suwiczak i Filip Nowicki którzy czują się w drużynie Seniorskiej coraz pewniej.

Polanin Strzałkowo 2:0 Wielkopolska Komorniki

Skład Wielkopolski: Maksymilian Suwiczak – Kacper Wilczyński, Jakub Kaźmierczak, Arkadiusz Jopek, Mikołaj Fręśko, Łukasz Wojciechowski – Filip Nowicki, Kamil Kołodziej (kapitan), Maciej Kaczmarkiewicz – Dawid Jakubiak, Mikołaj Nowak, Jakub Ignasiak, Michał Kaczmarek, Stephan Shchurko.

Razem wygrywamy, razem przegrywamy jesteśmy Wielkopolska Komorniki!