Sparing Trampkarzy C1 z Akademią Piłkarską Talenty Poznań

Wczoraj Trampkarze C1 rozegrali swój mecz sparingowy z drużyną Akademii Piłkarskiej Talenty Poznań, która występuje w lidze w kategorii wiekowej Junior Młodszy B2.
W tym meczu decydowały warunki fizyczne, w których nasz zespół był o wiele słabszy.
Dlatego założenia były takie, żeby nasza drużyna grała szybciej piłką i dokładniej bo w pojedynkach biegowych czy w walce o piłkę byliśmy po prostu słabsi fizycznie.
Nie zawsze to wychodziło, ale zdarzały się akcje gdzie ręce same składały się do oklasków. Przegraliśmy w tym meczu zdecydowanie, ale drużyna wykazała duże zaangażowanie w spotkaniu. Mecz ze starszymi pokazuje nad czym trzeba popracować na najbliższych treningach, aby jak najlepiej przygotować się do meczów ligowych.
Mecz po raz pierwszy dla naszych zawodników został rozegrany wymiarze czasowym 2×45 minut, co miało pozytywny aspekt treningowy bowiem już od przyszłego sezonu nasi zawodnicy będą grać w takim wymiarze czasowym. Obecnie gramy w lidze 2 x 40 minut.
Brawa za walkę i zaangażowanie!

Razem wygrywamy, razem przegrywamy jesteśmy Wielkopolska Komorniki!

Skład: Maks Suwiczak, Antek Nowak, Kuba Walczak, Filip Siekierski, Antek Żeromski, Kuba Prętki, Franek Bucikiewicz, Kacper Zimowski, Antek Rosa, Rafał Wasiak, Jacek Wierachowski, Antek Stachecki, Kacper Strzelec, Robert Rybarczyk.

 
 
 Jeśli uważasz, że dla sportowego rozwoju potrzebujesz zmian, nowego impulsu, otwarcia innego etapu – zapraszamy!

  • Przyjdź i rozwijaj się z nami: w przemyślany sposób, dobrej atmosferze, korzystając z doskonałej bazy szkoleniowej w gminie Komorniki.
  • W pracy szkoleniowej na pierwszym planie stawiamy na rozwój umiejętności piłkarskich u młodych zawodników. Wyniki – są pochodną umiejętności.
  • Wierzymy, że dobra atmosfera w zespole jest sprzymierzeńcem w rozwoju zawodnika i realizacji wspólnych drużynowych celów.

Masz pytania? Zadzwoń – umów się z trenerem na trening testowy+48 502 176 202

Komentowanie jest wyłączone.