Sparing drużyny rocznika 2010 z Orłami Komorniki

Rocznik 2010’ na boisku w Szreniawie podejmował lokalnego przeciwnika Orły Komorniki. Od pierwszej minuty drużyna Wielkopolska Komorniki skrupulatnie stosowała pressing na połowie przeciwnika, co szybko przyniosło korzyść w postaci bramki. Zespół naszych Trampkarzy C2 przez długi czas dominował na boisku, dłużej utrzymywał się przy piłce i tworzył kolejne sytuacje bramkowe. Niedługo potem, kolejny odbiór w środku pola niesie za sobą bramkę i po 15 minutach 2-0 na “tablicy wyników”. Po 20 minutach trener zdecydował się na zmianę całej 11-nastki co wykorzystali goście i poskutkowało to zmianą wyniku na 2-2.
W drugiej odsłonie to już totalna dominacja dobrze spisującego się zespołu Wielkopolski Komorniki. Zespół płynnie utrzymywał się przy piłce, wykorzystywał wolne przestrzenie i stwarzał kolejne groźne ataki, które powinny zakończyć się bramkami, jednak dobrze dysponowany bramkarz gości co chwilą chronił zespół przed stratą bramki. Koncertowa gra, dobrze działający pressing i kreowanie sytuacji strzeleckich w drugiej połowie przyniosło efekt w postaci 4 bramek i ostatecznie zespół Wielkopolska wygrywa to spotkanie 6-2.
Wynik mógł być bardziej okazały, jednak trzeba dostrzec dobrze zorganizowany zespół, który skrupulatnie wykorzystywał błędy przeciwnika, utrzymywał bardzo dojrzałe piłkę przez długi czas i umiejętnie bronił i szybko pozbawiał przeciwnika piłki.