Rocznik 2007 nie zwalnia tempa w lidze WZPN

Zawodnicy rocznika 2007 po dobrym meczu pokonali na wyjeździe KS 1920 Mosina 7:1. Dosyć mozolną grę i sporo niedokładności w pierwszej połowie nasi zawodnicy poprawili w drugiej co zaowocowało kolejnymi bramkami i pełną dominacją na boisku po tym jak miejscowi zupełnie opadli z sił. Wynik w I połowie otworzył Oliwier Dudziński  ładnym strzałem lewą nogą zza pola karnego. Na 2:0 także precyzyjnym uderzeniem z dystansu popisał się Maćkowiak. Tak zakończyła się pierwsza część zawodów.Po zmianie stron kolejne bramki strzelali ponownie trzykrotnie Maćkowiak, Michalak po ładnej asyście Kodyniaka i   Franek Posadzy, który wykorzystał nieporozumienie wśród obrońców Mosiny ustalając ostatecznie wynik meczu na 7:1. Brawa dla wszystkich zawodników za walkę i zaangażowanie. Podziękowania dla jak zawsze licznej grupy naszych kibiców za gorący i kulturalny doping.

KS 1920 MOSINA-WIELKOPOLSKA KOMORNIKI 1:7(0:2)

bramki: Maćkowiak-4, Dudziński, Michalak, Posadzy F.

Wielkopolska Komorniki: Janicki, Sprycha, Bucikiewicz, Maćkowiak, Posadzy B, Posadzy F, Stróżyński, Loba, Kodyniak, Skaza, Dudziński, Michalak.