Rocznik 2007 wygrywa z Koroną Zakrzewo

Orlicy Młodsi coraz lepiej zaczynają sobie radzić ze skutecznością, z którą borykali się w czterech pierwszych kolejkach. Widać że praca na treningach przynosi efekty i skuteczność nasza rośnie z meczu na mecz. Niedzielne zawody to tak jak w ubiegłych tygodniach  dominacja naszego zespołu od pierwszych do ostatnich minut, potwierdzona wysoką wygraną. Padły także bramki dla przyjezdnych po prostych naszych błędach jednak to my dzisiaj przeważaliśmy, byliśmy szybsi i skuteczniejsi w każdej formacji. Wynik spotkania w pierwszej połowie otworzył Maćkowiak. Po nim do bramki trafiali Franek Posadzy, Kajtek i Darek Schwermer jeszcze w I odsłonie, natomiast po zmianie stron dał znać o sobie kapitan drużyny Bruno Posadzy, który aż pięciokrotnie pokonał golkipera
Korony , doprowadzając do wyniku 9:2. Na 10:2 ładnym strzałem z narożnika pola karnego popisał się Aleks Kodyniak, zdobywając tak jak Kajtek swoją premierową bramkę w lidze. Przed końcem zawodów bramkarza przyjezdnych pokonał jeszcze Wojtek Michalak, ustalając ostatecznie wynik meczu na 11:4. Brawa dla wszystkich zawodników za walkę i zaangażowanie. Podziękowania dla jak
zawsze licznej grupy naszych kibiców za gorący i kulturalny doping.

WIELKOPOLSKA Komorniki – KORONA Zakrzewo 11:4 (4:2)

bramki: Posadzy B-5, Posadzy F, Maćkowiak, Schwermer, Skaza, Kodyniak, Michalak.

Wielkopolska: Janicki, Sprycha, Bucikiewicz, Posadzy B, Dudziński, Michalak, Skaza, Maćkowiak, Posadzy F, Schwermer, Kodyniak.