Rewanż Młodzików D2 z Mieszko II Gniezno na koniec rundy

W sobotnie wczesne popołudnie, Młodzików D1 rozegrała swój kolejny mecz ligowy. Przeciwnikiem był zespół Mieszko II Gniezno. W pierwszym meczu tych drużyn, Mieszko pokonało naszą drużynę 3-0, więc nasi zawodnicy chcieli się zrewanżować przeciwnikowi.
Poza pierwszymi 10 minutami, to nasza drużyna przeważała i kontrolowała mecz mimo, że po 3 minutach młodzi zawodnicy Wielkopolski przegrywali 1-0. Nasi zawodnicy szybko podnieśli się po tym golu i starali się odwrócić losy meczu. Finalnie, po dobrej grze i odpowiednim zaangażowaniu, nasza drużyna wygrała to spotkanie 2-1.

Bramki: Eryk Łuczak, Jędrzej Klitkowski.

Skład zespołu: Cichowicz Patryk, Draszkiewicz Mikołaj, Klitkowski Jędrzej, Kręglewski Mikołaj, Józefiak Xavier, Majchrzak Dominik, Łuczak Eryk, Wieczorek Patryk, Bokszczanin Tymoteusz, Henschke Łukasz, Pieczyński Dominik, Maligranda Hugo, Gruszka Borys, Daroch Mikołaj.