Remisowy sparing rocznika 2008

Sprawiedliwym remisem zakończył się wczorajszy sparing zawodników rocznika 2008, który został rozegrany w Otuszu z miejscową Skrą Wielkopolska. Mecz trwał 3×20 minut i był naprawdę zacięty do ostatniej minuty. Początek spotkania to niewielka przewaga naszego zespołu. Niestety nie potrafiliśmy jej potwierdzić strzeleniem bramki. Zrobił to natomiast przeciwnik i przegrywaliśmy 1:0. W odpowiedzi Marcin Klemens strzelił na 1:1 i gdy wydawało się, że nasz zespół będzie kontrolować grę, zespół Skry zaczął przeważać na boisku, zdobywając kolejno trzy bramki. Jednak wtedy nasi młodzi zawodnicy pokazali charakter. Nie podłamali się, ale wręcz przeciwnie, konsekwentną grą doprowadzili do wyrównania po trzech bramkach Bartka Stankiewicza. Mecz zaczął się jakby od początku. Żadna z drużyn nie zdołała zaznaczyć swojej przewagi na boisku, Co prawda zespół Skry dwa razy wychodził na prowadzenie, ale my za każdym razem odpowiedzieliśmy golem, choć ten ostatni padł dopiero w ostatniej minucie spotkania ! To pokazuje, że w meczu trzeba walczyć do końca i w dniu dzisiejszym nasi chłopcy to udowodnili. Duże brawa dla całego zespołu, a w szczególności dla Tomka Leśniewskiego, który rozegrał dzisiaj bardzo dobry mecz. Podziękowania dla rodziców za liczne przybycie na mecz i gorący (choć czasami zbyt impulsywny) doping.

SKRA WIELKOPOLSKA Otusz – WIELKOPOLSKA Komorniki 6:6

bramki: Bartosz Stankiewicz – 3, Dominik Kiżewski – 2, Marcin Klemens

skład: Olaf Chojnacki, Dominik Kiżewski, Maksymilian Madej, Tomasz Leśniewski, Mikołaj Wasielewski, Rafał Nowaczyk, Bartosz Stankiewicz, Dawid Szarek, Antoni Owczarek, Marcin Klemens, Ryszard Pankiewicz, Ksawery Szafran,