WZPN

CANARINHOS Skórzewo – WIELKOPOLSKA Komorniki 2:1(2:0)

bramka: Nowicki Filip
skład: Bladocha, Nowicki O., Górniaczyk, Czajkowski, Paszkiewicz, Nowicki F., Talkowski, Nowaczyk, Kamionka.

Orlicy Rocznik 2006 w przedostatniej kolejce ulegli nieznacznie liderowi grupy mistrzowskiej 2:1. Gospodarze przyjęli nas na niezbyt równym boisku trawiastym, co dla nas było małą odmianą. Grać na trawie potrafimy, więc problemu nie było. Canarinhos grą jak na lidera przystało nie zachwycał. Pierwsza połowa należała do Skórzewa. Młodzi gracze Canarinhos w pierwszej połowie nie wykorzystali rzutu karnego. Dobrze dysponowany tego dnia Bladocha pokazał na co go stać w bramce. W drugiej części gospodarze jakby opadli z sił i to my częściej utrzymywaliśmy się przy piłce, co zaowocowało bramką Filipa Nowickiego. Zabrakło 5 może 10 minut by pokusić się o remis a nawet zwycięstwo. Zagraliśmy w końcu w 99% pełną ekipą, co przełożyło się na dobry wynik. Brawa dla chłopaków za walkę i zaangażowanie. Razem wygrywamy razem przegrywamy, jesteśmy drużyną. Za tydzień ostatnia kolejka. Gramy u siebie z Chrobrym Gniezno. Mecz w Wirach o godz.13:00. Jeszcze raz BRAWO ORLICY.