Puchar już nie dla nas

Odpadliśmy z Pucharu po dobrym meczu z ekipą z Mosiny. Mecz był wyrównany i do samego końca spotkania nie było wiadomo kto odniesie zwycięstwo. Prowadziliśmy po strzale Berdycha, potem wyrównali goście.
Po kilku minutach ponownie strzelili przyjezdni i było już 1:2. Do wyrównania doszło ok 70 minuty po bramce zdobytej przez Malczyka, a 10 minut później Mosina strzeliła na 2:3 i mecz ostatecznie wygrała.
Mimo znacznego osłabienia naszego zespołu wysoko postawiliśmy poprzeczkę ekipie z Mosiny, która walczy obecnie w kl. Okręgowej wschód i poważnie myśli o powrocie do IV ligi z której spadła w minionym sezonie.

Mecz pucharowy
Wielkopolska Komorniki – KS 1920 Mosina 2:3

Wielkopolska: Ciecierski, Baranowski (Mączyński), Majchrzak, Waskowski Marcin, Plewa P, Berdych (Malczyk), Maćkowiak, Brych, Waskowski Michał (Funk), Plewa A, Idzikowski,
Bramki: Berdych, Malczyk

Kolejne spotkanie rozegramy w Komornikach, a będzie to mecz ligowy z Obrą Zbąszyń.
Mecz odbędzie się w niedzielę o godz. 14. 00, serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej.