Obra rozjechana w Komornikach

Mecz z Obrą musieliśmy wygrać i tak się stało. Nasz dorobek punktowy do VII kolejki był bardzo mały więc trzeba było to nadrobić. Zagraliśmy w końcu tak jak sami tego sobie byśmy życzyli i tak jak kibice by tego oczekiwali.
Obra jak na zespół z czoła tabeli nie pokazał nic. Zaczęli ostro i po I połowie prowadzili 1:0. Druga odsłona po rozmowie w przerwie meczu z trenerem przyniosła już naszą lepszą grę i najpierw wyrównanie Mirka Degórskiego z rzutu karnego po faulu bramkarza Obry. Następnie dwa gole samobójcze przyjezdnych no i wygrywamy 3:1.
W tym meczu to Obra była faworytem jednak nie poradziła sobie z niżej notowanym rywalem. Mecz mógł zakończyć się jeszcze wyżej gdyby Mirek wykorzystał drugi rzut karny jaki mieliśmy gdzie tym razem w polu karnym faulowany był Piotrek Brych.
Sześć poprzednich kolejek mieliśmy pecha i szczęście nam nie dopisywało jednak dzisiaj było zupełnie inaczej i mamy pierwsze zwycięstwo.
Cieszą trzy punkty i oby tak dalej w następnych spotkaniach.

Wielkopolska Komorniki – Obra Zbąszyń 3:1(0:1)

Wielkopolska: Kiciński, Soboczyński, Waskowski, Plewa P, Drgas(Popielski 79′), Brych, Maćkowiak (Wojciechowski 90′), Wasilewski (Majchrzak 65′), Kazana (Idzikowski 46′), Degórski, Plewa A.