Porażka z Piastem w Gruszczynie

Inauguracja nowego sezonu nie wyszła najlepiej. W pierwszej kolejce przegraliśmy w Gruszczynie z Piastem Kobylnica 3:2. Piast prowadził 1:0 od 28 minuty. Szybka odpowiedz bo już minutę później w 29 do siatki gospodarzy trafił Waskowski Maciej. Prowadzenie dla EWPY uzyskał w 41 min. Baranowski Adam lecz Kobylnica po rzucie karnym w 44 minucie wyrównała. Do przerwy więc 2:2. Po przerwie mecz wyrównany. Bramka dla Piasta padła w 55′. Bardzo ale to bardzo słabiutko jeżeli można tak określić zawody prowadził sędzia główny. Często nie wiedział czy gwizdać-nie gwizdać, dać kartkę-nie dać. Ostatecznie reagował tylko na krzyki kibiców i zawodników. Tragedia. Po drugiej żółtej kartce w 65’wyrzucił z boiska Małeckiego. Mecz w Gruszczynie do wygrania lecz szkolne błędy w obronie przyczyniły się do porażki w pierwszej kolejce.

Piast Kobylnica – EWPA Wielkopolska Komorniki 3:2 (2:2)
Bramki:
28’1:0 Piast
29’1:1 Waskowski Maciej
41’1:2 Baranowski Adam
44’Piast (karny)
55’Piast
Wielkopolska: Kiciński, Waskowski Marcin, Soboczyński, Wojciechowski, Małecki, Degórski, Kołodziej, Becker, Łysek (50’Brych), Baranowski, Waskowski Maciej

(A-Klasa): Wełnianka Kiszkowo-Wielkopolska II Komorniki 1:1

Kolejne zawody rozegrane zostaną w Komornikach a naszym przeciwnikiem w II kolejce będzie Warta Śrem która przegrała w I kolejce w Pobiedziskach 5:2. Serdecznie zapraszamy.