II kolejka i Wara Śrem

Wielkopolska w sobotnie popołudnie pewnie pokonała ekipę Warty Śrem 3:2. Do przerwy wynik brzmiał 3:1 chociaż sytuacji było znacznie więcej i tylko słaba skuteczność uchroniła przyjezdnych od pogromu. Dwukrotnie w doskonałych sytuacjach pudłowali Baranowski oraz Waskowski. Wynik meczu w 12 min. otworzył Maciej Waskowski któremu doskonale na główkę dośrodkował Piotrek Brych. Maciej 5 minut później zdobył drugiego swojego gola w tym meczu popisując się ładnym lobem zza pola karnego. Gdy w 25 min. na 3:0 dla EWPY trafił Łukasz Soboczyński wykorzystując niezdecydowanie obrońców Warty zanosiło się na “lanie”gości. Tak jednak się nie stało. Śrem zdołał do przerwy strzelić w 44 minucie kontaktową bramkę i po przerwie poczynał sobie znacznie lepiej. Mimo straty jednego zawodnika który za dwie żółte kartki musiał opuścić boisko Warta pokazała lepszą grę i grając w 10-tkę strzeliła jeszcze w 85’drugą bramkę. Wielkopolska pokazała charakter szczególnie w pierwszej połowie i po takiej grze można z optymizmem patrzeć w przyszłość i czekać na kolejne spotkania w nich ładne bramki no i kolejne punkty.

EWPA Wielkopolska – Warta Śrem 3:2 (3:1)
Wielkopolska: Kiciński, Waskowski Marcin, Wojciechowski, Soboczyński, Małecki, Brych, Becker, Kołodziej, Degórski (75’Łysek), Baranowski, Waskowski Maciej,
Bramki: Waskowski Maciej 2 (12′, 17′), Soboczyński Łukasz 25′, Warta (45′, 85′)

Następny mecz ligowy rozegramy w Rogoźnie z tamtejszą Wełną. Zapraszamy.